Гандзюк за життя просила заборонити інформувати Геращенка про розслідування

Активістка і співробітниця Херсонської мерії Катерина Гандзюк, будучи живою, просила заборонити оприлюднювати інформацію про хід розслідування кримінального провадження через третіх осіб, включаючи народного депутата Антона Геращенка (фракція «Народний фронт»).

Про це у себе на сторінці в Facebook написала адвокат Євгенія Закревська.

«Все, що говорив і писав Антон Геращенко про справу Каті, вкрай її обурювало. А насамперед – сам факт того, що він отримував інформацію від слідства, яку зобов’язані були повідомляти потерпілій ДО оприлюднення будь-кому», – зазначила вона.

На прохання Катерини Гандзюк адвокат подала заяву з метою встановити, хто і на якій підставі «зливав» Геращенку дані досудового розслідування, і чи були на це дозволи.

«У клопотанні БУЛА ПРЯМА заборона (вимога виконувати КПК) на оприлюднення інформації про розслідування справи через третіх осіб, включаючи конкретно – АНТОНА ГЕРАЩЕНКА замість інформування про хід розслідування сторони потерпілої, як це передбачено КПК», – додала Євгенія Закревська.

При цьому вона обурилась фактом включення нардепа в тимчасову комісію парламенту для розслідування нападів на Гандзюк та інших активістів.

А головний редактор видання «Інсайдер» Ольга Худецька, коментуючи запис адвоката, опублікувала скріншот повідомлень від Катерини, в одному з яких вона висловила своє обурення діями Геращенка.

Нагадаємо, Катерина Гандзюк, яку 31 липня облили сірчаною кислотою, померла в лікарні 4 листопада.