Україну накриють дощі та сніг: прогноз погоди перед вихідними

Україну накриють дощі та сніг: прогноз погоди перед вихідними
Україну накриють дощі та сніг: прогноз погоди перед вихідними

21 лютого в Києві хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці туман, вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -1…+1 градус, вдень +4…+6 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ та мокрий сніг, вночі та вранці місцями туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +2…-4 градуси, вдень +2…+7 градусів. У Карпатах вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг, температура вночі й удень -3…-8 градусів.

У Моршині вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ та мокрий сніг, температура вночі -1…-3 градуси, вдень +2…+4 градуси. У Трускавці вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ та мокрий сніг, температура вночі 0…-2 градуси, вдень +2…+4 градуси. У Сваляві вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ та мокрий сніг, температура вночі -2…-4 градуси, вдень 0…+2 градуси. На півночі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці туман, вітер південно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +2…-3 градуси, вдень +2…+7 градусів. У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці туман, вітер південно-східний, 3-8 м/с.

Температура повітря вночі +2…-3 градуси, вдень +2…+7 градусів. На сході України хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ та мокрий сніг, на дорогах уночі місцями ожеледиця, вітер північно-східний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -3…+2 градуси, вдень +1…+6 градусів. На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі і вранці туман, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2…+3 градуси, вдень +2…+8 градусів.