«Ювентус» здолав «Інтер» та став лідером Серії А

«Ювентус» здолав «Інтер» (2:1) в матчі 7-го туру Серії А 2019/20 та очолив турнірну таблицю.

Інтер – Ювентус 1:2
Голи: Мартінес, 18 (пен.) – Дибала, 4, Ігуаїн, 80

«Стара синьйора» повела в рахунку на початку матчу. На 4-й хвилині Пауло Дибала пробив точно в кут воріт «нерадзуррі».

«Інтер» відігрався в середині першого тайму. Лаутаро Мартінес реалізував пенальті. Перед перервою «Ювентус» вийшов вперед, але гол Кріштіану Роналду був скасований через офсайд у Пауло Дибали.

У кінцівці зустрічі «Ювентусу» вдалося вирвати перемогу. Гонсало Ігуаїн приніс Турину три очки. Це перша поразка «Інтера» в нинішньому розіграші чемпіонату Італії, «стара синьйора» йде без поразок.