Обираючи блазня головнокомандувачем, народ обирає самознищення, – Подерв’янський

Лесь Подерв’янський, відомий своїми сатиричними п’єсами, заявив, що у разі обрання народом на роль головнокомандувача країни блазня, такий народ прагне знищення.

Цю думку український художник висловив в ефірі програми «PRIME: Скрипін» на телеканалі ATR.

«Ось така ситуація: на кордоні ворог, страшні волохаті варвари, які ґвалтують жінок, убивають дітей і брешуть. І ось збирається народ і каже: «що робити?», — сказав Подерв’янський.

Письменник зазначив, що далі в українців у цій ситуації виникла думка обрати блазня головнокомандувачем. Коментуючи результати першого туру виборів президента Подерв’янський зауважив, що блазень — це професія кандидата в президенти Володимира Зеленського. «Це професія його. Тут немає нічого такого… І народ обирає блазня головнокомандувачем. Ось такий сюжет. Але серед усього народу не знайшлося нікого більш гідного і блазень буде кращим головнокомандувачем… По-моєму, це діагноз», — продовжив Подерв’янський.

Він додав, що якщо народ обирає блазня головнокомандувачем, він хоче, щоб його перемогли, тобто не хоче існувати. «Це суїцидальні речі», — вважає художник.